SUKCESY UCZNIÓW I PÓŁROCZE W ROKU SZKOLNYM 2013/2014


Uczniowie uczestniczyli w konkursach szkolnych i pozaszkolnych


Kuratoryjny konkurs przedmiotowy:
z j. polskiego przystąpiło 10 uczniów zakwalifikowała się do etapu okręgowego 1 uczennica Julia Barabasz,
z matematyki przystąpiło 6 uczniów zakwalifikowało się do etapu okręgowego 2 uczniów: Julia Barabasz, Kacper Syrokosz

KONKURSY SZKOLNE

Międzyszkolny turniej Memoriał im. R. Ochnika w tenisie stołowym organizatorem byli Dorota Jakimiuk, Jarosław Hryciuk
Orzechowski Cezary VI miejsce
Basara Aleks V
Bujan Weronika II
Ochnik Hanna III

Uliczne Biegi Niepodległości
klasy I - II chłopcy
Szewczuk Jakub III miejsce
klasy I - II dziewczynki
Andruszkiewicz Amelina III
Czuchan Patrycja IV
Klasy III - IV
Bernaszuk Weronika IV
Klasy V
Stankiewicz Filip II

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
II miejsce w powiecie chłopcy
IV w finale wojewódzkim chłopcy
V miejsce w biegach powiatowych dziewcząt

Halowa piłka nożna chłopców kl. IV
IV miejsce w zawodach międzygminnych.

Konkurs matematyczny "Mistrz Matematyki" organizatorzy: Jarosław Kaliszuk, Aneta Kamińska
Klasy IV
I miejsce Hubert Śledź
II Tomasz Sulej
III Jan Hryciuk
Klasy V
I miejsce Anna Żuk
II miejsce Wiktoria Salwerowicz
III miejsce Aleksandra Sidoruk
Klasy VI
I miejsce Julia Barabasz
II Kacper Syrokosz
III Cezary Orzechowski

Konkurs plastyczny " Krew darem życia" orgnizatrorzy: Dorota Jakimiuk, Agnieszka Caruk,
klasy I - III
Szczególne wyróżnienie Kajka Sebastian
I miejsce Sawczyc Julia, Sawczyc Mateusz, Lesiuk Oliwia
II miejsce Dacewicz Dominika, Panasiuk Eliza, Szymula Waldek
III miejsce Korneluk Malwina. Sawczyc Kuba, Kowalczuk Małgorzata
Klasy IV - VI
I miejsce Korneluk Marceli, Iwaniuk Katarzyna
II miejsce Sawczyc Bartek
III Gryglas Paulina

Konkurs wiedzy o Rosji "Matrioszka" organizator Iza Witecka
I miejsce Róża Jaszkin
II miejsce Wiktoria Salwerowicz
III Hanna Ochnik

Konkurs plastyczny "Jesień w dolinie Bugu" organizator Dorota Matejuk Bąk
Klasy I- III
I miejsce Katarzyna Naumiuk
II miejsce Karolina Chilkiewicz
III miejsce Marta Maksymiuk , Martyna Malksymiuk
Klasy IV -VI
I miejsce Eliza Mirończuk
II miejsce Wiktoria Salwerowicz, Jan Hryciuk
III miejsce Szymon Niedzielski

Konkurs plastyczny "Cyprian Norwid - życie i twórczość"
I miejsce zajęła praca Natalii Miszczuk
III miejsce Mikołaj Cieśluk

Konkurs poezji Cypriana Norwida klas IV - V organizator Irena Semeniuk, Grażyna Kraciuk
I miejsce Aleksandra Sidoruk

Konkurs poezji Cypriana Norwida klas VI organizator Paweł Charytoniuk, Grażyna Kraciuk
I miejsce Wiktoria Kwiatkowska

Konkurs czytelniczy klas IV organizator Grażyna Kraciuk, Paweł Charytoniuk
I miejsce Anna Semeryło, Katarzyna Iwaniuk
II miejsce Jagoda Ruszkowska
III miejsce Kuba Bogdaniuk

Konkurs plastyczny "zdrowe i bezpieczne ferie zimowe" organizator: Agnieszka Caruk, Dorota Jakimiuk, Bożena Korlaga
I miejsce Patrycja Iwaniuk, Ola Wawryniuk, Julia Sawczyc
II miejsce Malwina Korneluk, Wiktoria Melaniuk, Kinga Łyczewska
III miejsce Jan Trochimiuk, Andżelika Węglicka, Kacper Majewski, Marta Maksymiuk, Magda Kulik, Julia Orluk, Mateusz Juchnikowski

Konkurs na wiersz, rymowankę o misiu organizator Grażyna Kraciuk, Paweł Charytoniuk
I miejsce Natalia Kulik
II miejsce Kacper Owerko

Konkurs plastyczny "Ulubiony bohater książki" kl. I - II organizator Grażyna Kraciuk Maria Andrzejuk
I miejsce Mateusz Sawczyc, Julia Sawczyc
II miejsce Wiktoria Ziółkowska
III miejsce Martyna Korolczuk

Konkurs plastyczny "Laurki dla biblioteki" organizator: Grażyna Kraciuk, Maria Andrzejuk
I miejsce Wiktoria Melaniuk
II miejsce Magdalena Kulik
III miejsce Marlena Kulik

Konkurs wiedzy o Bł. Janie Pawle II organizator: Stanisław Sosenko
I miejsce Wiktoria Salwerowicz
III Weronika Bujan

Powiatowy konkurs OSP "Zapobiegamy pożarom" opiekun Dorota Matejuk Bąk
I miejsce amelia Kalinowska